7 dalykai, kuriuos būtina daryti su vyru prieš miegą, kad namie gyventų laimė

18101
Patinka? Duok Like!

Norite būti visada laimingi kartu su savo mylimuoju? Šie keli dalykai jums padės!

  • Nedirbkite naktį.

Net jei jūs turite daug darbo. Tai gali palaukti iki rytojaus. Geriau praleiskite šį laiką kartu su savo partneriu.

  • Neaptarinėkite reikalų prieš miegą.

Jei dienos bėgyje jus kažkas neramina, geriau kalbėti apie tai iškart, o ne laukti vakaro. Naktį geriau kalbėti apie malonumus, juoktis, nusiteikti pozityviai.

  • Apsikabinkite.

Po įtemptos dienos darbe bučiniai ir apsikabinimai – būtent tai, ko reikia. Kartais paprastas apkabinimas gali nuimti visas negatyvias mintis.

  • Gulkite miegoti tuo pačiu metu.

Tegu tai tampa jūsų geru įpročiu. Tai dar labiau suartins jus.

  • Atidėkite telefoną.

8 iš 10 porų užmiega su telefonu rankose. Geriau praleiskite tą laiką su mylimu žmogumi. O įlįsti į socialinius tinklus jūs visada spėsite.

  • Išsiųskite vaikus miegoti į atskirą kambarį.

Jūs turite turėti savo asmeninę erdvę. Vaikai gali kartais miegoti su jumis, tačiau paversti to pastoviu įpročiu visgi neverta.

  • Būkite sąžiningi vienas su kitu.

Poros turi pranešti vienas kitam viską: ir gera, ir bloga. Paslaptys ir nusivylimai nepriveda prie nieko gero. Jie tik gadina visiems nuotaiką.

O jūs taip pat darote šiuos dalykus?

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353