6 įdomios priežastys, kodėl katė mėgsta gulėti ant drabužių

421
Patinka? Duok Like!

Kačių savininkus erzina jų numylėtinių įprotis gultis ant švarių drabužių, kuriuos tik neseniai išskalbė. Ir kiek juos nevaikytų, nebartų už tai, vis tiek kiekviena pasitaikiusia proga jie taikosi atsigulti ant išskalbtų rūbų. Pūkuotukai tai daro visa ne dėl įžūlumo, jie tam turi savo priežasčių.

Unikali žymė

Kai šeimininkas skalbia drabužius, nuo jų nusiplauna katino kvapas. Kad kiti murkiantys padarai nesigvieštų savininko, katinėliui kiekvieną kartą tenka gultis ant gaivių rūbų, tokiu būdu paliekant ant jų specifinę žymę, kuri išskiriama liaukų, esančių ant gyvūno kūno.

Mylimo žmogaus kvapas

Katinai dažnai lieka vieni būste, kai šeimininkai išeina į darbą. Po kurio laiko ūsuotieji ima ilgėtis artimų žmonių ir kad kažkaip sutrumpintų laikiną išsiskyrimą, gulasi ant šeimininko drabužių. Juk drabužiai persisunkę mylimo žmogaus kvapu ir tai pūkuotukus veikia raminančiai.

Viskuo kalti instinktai

Katės ilgai ruošia savo miego vietą, trypdamos ją letenėlėmis. Taip elgėsi jų protėviai, tokiu būdu prispausdami žolę. Dabar murkiantiems padarams nėra būtinybės taip ruošti sau gulto, bet instinktai juk liko. Todėl katinėliai su malonumu glamžo šeimininkų rūbus, kad kaip reikiant nusnaustų ant minkštesnio drabužio.

Meilė uždarai erdvei

Uodeguotieji pūkuotukai dievina slėptis įvairiose spintose ar sėdėti lentynose. Ir jei ant grindų netyčia atsidurs viršutiniai drabužiai, tai katinėlis greitai užlips ant jų ir įsirengs puikią miego vietą, kurią tuo pačiu galima naudoti ir kaip slėptuvę.

Minkštumas aukščiau visko! Kas, jei ne katės dievina kailiuko glostymą. Bet jeigu šeimininko nėra namuose, o norisi pagulėti ant kažko minkšto, tai tam geriausiai tiks šiltas megztinis ar pižama, netyčia pamiršti ant sofos.

Smalsus tyrinėtojas

Jei bute atsiranda naujas daiktas ar baldas, pūkuotukas iškart traukia jo ištirti. Taip pat yra ir su nepažįstamais drabužiais. Katinui būtinai reikia palikti savo kvapą ant drabužio ir sužinoti, ar jis malonus jo kailiukui.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353