5 tempimo pratimai, duodantys stipresnį efektą nei bet koks masažas

13415
Patinka? Duok Like!

Mums visiems patinka sveikas gyvenimo būdas, tačiau dėl mūsų kasdienių įtemptų grafikų  ir beprotiško kasdienybės tempo mes jį pamirštame. Bet tegu tai netampa jums kliūtimi kelyje į sveiką gyvenimą.

Bet kuris žmogus gali sugaišti 10-15 min per dieną, kurių rezultate jis taps atsipalaidavęs ir sveikas. Šie tempimo pratimai ne tik atjaunins jūsų protą, kūną ir sielą, bet ir padarys teigiamą poveikį jūsų asmenybei.

Štai 9 tempimo pratimai, kuriuos jūs turite atlikti, kad palaikytumėte formą ir būtumėte sveikas.

Drugelio sparnai.

Šis pratimas padės patempti nugaros ir krūtinės raumenis. Šio pratimo atlikimui dėkite delnus ant pečių (dešinys delnas ant dešinio peties ir atvirkščiai). Iš pradžių pabandykite vesti alkūnes atgal, lyg bandytumėte jas priversti paliesti viena kitą, išlaikykite jas tokioje padėtyje 5-10 sekundžių, kol nepajusite tempimo viršutinėje nugaros dalyje.

Pabandykite tą patį judesį, priversdami jūsų alkūnes judėti į priekį ir vėl išlaikydami jas 5-10 sekundžių, kol nepajusite tempimo krūtinėje.

Erelio poza.

Atlikdami erelio pozą, jūs tempiate galine pečių dalį, o taip pat viršutinę nugaros dalį. Sukryžiuokite rankas taip, kaip parodyta fotografijoje ir įsitikinkite, kad jūsų pirštai nukreipti į dangų. Alkūnės turi būti paraleliai grindims, išlikite šioje padėtyje 30 sekundžių, o paskui atlikite tą patį pratimą, pakeitę rankų padėtį. Ši poza ne tik ištempia pečius, bet ir padeda kenčiantiems nuo skausmo šioje kūno dalyje.

Sukiniai.

Šis tempimas padės palengvinti skausmą nugaroje ir sustiprins raumenis. Laikykite kojas ant grindų horizontalioje padėtyje, sėdėdami ant kėdės. Sėskite tiesiai ir padėkite rankas už galvos, pasukite kūno korpusą dešinėn, lėtai grįžkite į pradinę padėtį ir pasukite kairėn.

Susilietimai.

Šis pratimas labai naudingas kovai su juosmens skausmu, o taip pat turi teigiamą efektą pilvo ir kojų raumenims.

Atsiremkite nugara į sieną ir lengvai prispauskite prie jos stuburą, kad jis liestųsi prie jos per visą perimetrą.

Dabar lėtai leiskitės, slysdami nugara per sieną, kol jūsų keliai nesudarys taisyklingo kampo (90 laipsnių). Išlikite šioje padėtyje 10-15 sekundžių ir pakartokite pratimą 8-10 kartų.

Viršutinės nugaros dalies tempimas.

Šis pratimas patemps viršutinės nugaros dalies raumenis.  Pakelkite kairę ranką tiesiai virš galvos ir atlenkite jos alkūnę taip, kad delnas liestų viršutinę nugaros dalį. Dabar padėkite dešinę ranką ant kairės rankos alkūnės ir atsargiai patempkite ją kairėn. Pasistenkite išlaikyti šią padėtį 5-10 sekundžių, o paskui pakartokite pratimą pakeisdami rankas. Šis pratimas padės žmonėms, kenčiantiems nuo kaklo skausmų.

Darykite pratimus reguliariai ir pajausite jėgą ir lankstumą visame kūne!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353