4 retriveriai apmirė kaip įkasti prie parduotuvės vitrinos…

3948
Patinka? Duok Like!

Mažus kačiukus myli visi. Ir ne tik žmonės. Ši linksma ir truputį jautri istorija nutiko Kinijoje.

Kartą vyriškis vedžiojo savo 4 gražius retriverių veislės šunis. Kai žmogus ir jo augintiniai ėjo pro vienos iš kavinių vitriną, šunys sustojo ir apmirė kaip įkasti.

Kaip šeimininkas bekvietė savo šunis , kaip betampė už antkaklių, gyvūnai nejudėjo. Visi keturi įsispoksojo į vitriną. Šunys prisiglaudė vienas prie kito ir kaip užburti žiūrėjo kiaurai stiklą. Vyras ne  iškart suprato,  kur nukrypo jo šunelių žvilgsniai.

Pasirodė, kad 4 retriverius sužavėjo krepšys su mažais kačiukais, kuris stovėjo kavinėje. Praeiviai sustojo ir fotografavo šį įdomų paveikslą savo išmaniaisiais. Net kavinės savininkai išėjo pasigrožėti šuneliais.

Pasirodė, kad šis krepšys priklauso vienam lankytojui, kuris užsiima kačiukų pardavimu. Prieš darbą jis tiesiog užėjo išgerti kavos ir tapo retriverių traukos centru.

Sutikite, žiūrint į šią foto, neįmanoma nenusišypsoti!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353