38 fotografijų, kuriose parodoma, kaip gyvena vidurinioji klasė įvairiose šalyse

2155
Patinka? Duok Like!

Kaip tu vertini kitą šalį? Tikriausiai žiūrinėji architektūros ansamblius, istorinius paminklus, kultūrines įžymybes, lankaisi kino teatruose, teatruose, pramogų centruose ir restoranuose. Kartais apsilankai tautiniuose ar muzikiniuose festivaliuose. Tai, tur būt, viskas.

Iš tikrųjų, sužinoti, kuo gyvena šalis, gali, apsilankęs viduriniosios klasės namuose, arba kitaip pamatęs, kuo ši klasė gyvena. Visuomenės grietinėlė, elitas, inteligencija šiuo atveju nėra rodiklis, kaip ir benamiai ar asocialiai gyvenantys žmonės.

Viduriniosios klasės buitis atspindi tikrą ekonominį šalies paveikslą.

Didžioji Britanija

JAV

Italija

Brazilija

Švedija

Australija

JAE

Baltarusija

Rusija

Ispanija

Islandija

Indonezija

Kuba

Meksika

Kinija

Vokietija

Japonija

Indija

2015-aisiais kriterijus, pagal kurį žmonės priskiriami viduriniajai klasei, buvo tai, kad žmogaus metinės pajamos sudarė nuo 10 iki 100 tūkstančių dolerių, priklausomai nuo šalies.

Štai ir pamatėme, kokią buitį gali sau susikurti įvairių šalių piliečiai. Galima daryti išvadą, kas geriau gyvena.

Ar dažnai tu keliauji, ką aplankai pirmiausia, nuvykęs į naują šalį? Papasakok komentaruose.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353