Kiekvienas augintinio šeimininkas nori tikėti, kad jo meilė gyvūnui turi atsaką. Ką gi, pasirodo, dažniausiai taip ir yra. Profesorius Polas Zakas (Paul Zak) iš Klermonto universiteto atliko tyrimą ir nustatė, kad gyvūnai gali mylėti lygiai taip pat, kaip ir žmonės.

Mes nusprendėme dar kartą tai įrodyti ir surinkome augintinių nuotraukas, kur gyvūnų meilė jų šeimininkams nusipelno viso pasaulio skanėstų.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

O kaip jūsų augintinis reiškia jums meilę? Gal jis turi savotiškų meilės reiškimo būdų? Nekantraudami laukiame jūsų istorijų, o geriau – nuotraukų.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353