12 nepriekaištingo stiliaus paslapčių

686
Patinka? Duok Like!

1. Sėkmės paslaptis – paprasti sprendimai. Juodos kelnės, balti marškinėliai, ryški skarelė ar šalikas.

2. Pats geriausias trenažas, kad išvengtumėte vyriškos eisenos – sijonas per du ar tris delnus žemiau kelių.

3. Golfas aukštu kaklu – puiki išeitis iš bet kurios keblios situacijos. Jis gražiai aptempia ir pabrėžia krūtinę ir paslepia kai kurias detales nuo pašalinių.

4. Mamos turėtų mokyti dukras, kaip rengtis. Klaidinga manyti, kad moterys iš prigimties žino, kaip teisingai pasidažyti, apsirengti, susišukuoti…

5. Avalynė turi būti ne tik patogi, bet ir daili. Jeigu batai tokios pat spalvos kaip kelnės, tai vizualiai pailgina kojas.

6. Klasikinis kostiumėlis gali tikti ne tik biure, bet ir vakarui, pasivaikščiojimams ar pusryčiams su vyru.

7. Plokščias padas – namų šeimininkių ir oligarchų ženklas. Jeigu Jūs savęs nepriskiriate nei vieniems, nei kitiems, keiskite plokščiapadžius į batus su kulniuku.

9. Be reikalo daugelis moterų bijo vilktis atlasinius ar aksominius drabužius eidamos į darbą, galvoja, kad jie per daug puošnūs. Jeigu drabužiai neutralių spalvų, tai juos drąsiai galima dėvėti darbe.

11. Vakariniam komplektui galioja taisyklė: turi blizgėti kažkas vienas. Arba suknelė, arba aksesuarai.

12. Puikus dieninis drabužis blondinėms – gražiai žydros spalvos suknelė ir balti bateliai. Įsidėmėkite, balti bateliai dėvimi tik iki penktos valandos.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353