15 madingiausių šio sezono kirpimų variantų

421
Patinka? Duok Like!

Trumpi kirpimai vėl užėmė lyderių pozicijas madingų šukuosenų topuose.

Šį sezoną pristatyta labai daug stilingų kirpimų variantų, kurie taip skiriasi vienas nuo kito, kad neįmanoma iškart išsirinkti. Trumpi plaukai – tai visada drąsu, originalu ir taip pat moteriška.

Sužinokime kartu, kokios tendencijos trumpų kirpimų pasaulyje mūsų laukia naujajame sezone.

Piksi

Pradėsime nuo senukų. Piksi populiarus jau keletą metų, šukuosena stabiliai pirmauja.

Nepriekaištingas piksi sukurtas ekstremalėms, kūrybingoms asmenybėms ir dalykiškoms madistėms. Moterys, kurios pasiruošusios šiam kirpimui, yra pačios įvairiausios. Stilistai tvirtina, kad šiame sezone geriausia rinktis trumpiausią, graduotą kirpimo variantą. O sušukavimą daryti chaotišką, lyg būtų atliktas skubant.

Bob-kare

Pagrindinė tendencija – natūralumas, tačiau ir grožis išlieka madingas

Todėl elegantiškos ir romantiškos madistės gali būti ramios, kadangi ir trumpi kirpimai padės sukurti prabangiausią moterišką įvaizdį. Ir pirmasis kirpimas, kurį verta paminėti – tai bob-kare. Tik šiame sezone kirpimą siūlo daryti truputį trumpesnį su labiau išreikštu tiesiu nukirpimu. Žvaigždės jau seniai pamilo šią šukuoseną, todėl mums, paprastoms madistėms, neverta nuo jų atsilikti.

Trumpas kare

Ir mūsų mėgstamiausias kirpimas šiame sezone lieka populiariausias. Trumpas kare su tokiais pat įžūliais trumpais kirpčiais sukurs lemtingos gražuolės įvaizdį. Idealus kirpimas gerai atrodo tiek blondinėms, tiek tamsiaplaukėms gražuolėms. O rudaplaukės gražuolės su kare užvaldys bet kokio vyro širdį. Kare sulig kiekvienu nauju sezonu darosi vis trumpesnis, kas nė trupučio negadina jo nenugalimo efekto.

Rudenį mes pamatysime prabangiausias gražuoles, kurios savo įvaizdžiui pasirinko trumpus kirpimus. Tikrai nebus liūdna ir vienoda, kadangi šukuosenų pasirinkimas neįtikėtinai didžiulis. Jūs visada galite likti ištikima klasikai ir rinktis moterišką trumpą kirpimą arba paįvairinti įvaizdį įžūliu kirpimu.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353