Žemės planetos gamta – vientisas gyvas organizmas, be galo gražus ir įvairus.15 gražiausių pasaulio gyvūnų

1230
Patinka? Duok Like!

Žemės planetos gamta – vientisas gyvas organizmas, be galo gražus ir įvairus. Kiekvienas jo elementas kaip suderinto mechanizmo detalė, turi savo paskirtį ir savotiškai unikalus. Gyvūnijos pasaulis yra tobulesnis ir nuostabesnis kūrinys už kitus.

Pavojingi ir taikūs, miniatiūriniai ir milžiniški, ryškūs ir nepastebimi – visi jo atstovai tokie natūralūs ir paprasti savo apraiškose, todėl ir nuostabūs. Mūsų rinkinyje 15 gražiausių gyvūnų pasaulyje.

Fenekas.

Baltasis liūtas.

Lapė.

Mažoji panda.

Ruoniukas.

Juodoji pantera.

Rožinis delfinas.

Poliarinis vilkas.

Mandarininė antis.

Didžioji panda.

Lemūras.

Amūro tigras.

Viktorijos karūnuotasis karvelis.

Baltasis lokys.

Irbis.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353