14 retų pažįstamų dalykų fotografijų

743
Patinka? Duok Like!

Mes visi žinome, kokia maždaug dramblio uodega, tačiau įsitikinę, kad reali nuotrauka jus nustebins. Mes žinome, kad jūros žvaigždės – tai tikri gyvūnai, bet jos būna ne tik penkiakampės. Mes daug žinome (arba mums taip atrodo?), tačiau kartais susiduriame su tuo, kad nesuvokiame banalių dalykų, tų, kurie vyksta mums po  nosimi ir kuriais mes naudojamės kiekvieną dieną. Ir kartais patys paprasčiausi faktai nustebina mus labiau už pasaulinius atradimus.

Dramblio uodega iš arti.

Chameleonas šeriasi.

Beveik 2 kilogramų avokadas.

Kaip stato elektros perdavimo linijas.

Tai ežiukas. Jo vardas Nelsonas ir jis neteko visų savo spygliukų.

Kompiuterinės tomografijos aparatas be dangčio.

Kreditinė kortelė iš vidaus.

Tokios skirtingos jūrų žvaigždės.

Eskalatoriaus statinys.

Kas slypi už teležurnalistės nugaros.

Fotoaparato viduje.

Boružės lerva ėda amarą.

Vengriška Mangalica – garbanotoji kiaulė.

Višta padėjo kiaušinį lyg su užrišta bambagysle.

Bonusas

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353