14-metis berniukas per savaitę pastatė namą savo mažajai sesutei

351
Patinka? Duok Like!
14-metis berniukas per savaitę pastatė namą savo mažajai sesutei

Anglas Markas Viljamsas Facebooke pasidalijo savo pasididžiavimu. Jo sūnus Bredlis surentė mažajai sesei žaidimų namelį. Tam jam prireikė vos vienos savaitės. Ir susidorojo vaikinas praktiškai be pašalinės pagalbos.

14-metis Bredlis pastoviai sėdėdavo prie žaidimų kompiuterio ir tėvas galiausiai sugalvojo, kuo jį sudominti.

Kadangi sūnus mėgo kažką daryti savo rankomis ir planavo stoti į statybų koledžą, jis paprašė įgyvendinti  jaunesniosios sesers svajonę ir pastatyti jai žaidimų namelį iš senos pavėsinės.

Rezultatas buvo stulbinantis. Vaikinas pats sukūrė planą ir beveik visus darbus atliko savarankiškai.

Ir štai po savaitės 7-metė Eli Mei jau kūrėsi savo naujame name.

Bredlis taip susidomėjo tokiu darbu, kad pasiūlė tėvui padaryti vasarinį barą kieme, kuris tapo puikia dovana tėčio gimimo dienai.

O po to, kai Markas pasidalijo sūnaus ir kūrinio foto, berniukui pabiro darbo pasiūlymai iš viso pasaulio. Tačiau jis neskuba sutikti, juk iš pradžių reikia pagerinti savo žinias ir įgūdžius koledže.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353