10 stilingų kirpimų moterims virš 50-ies, kurie daro įvaizdį pikantišku

29116
Patinka? Duok Like!

Jaunystė praeina, o elegancija ir stilius lieka. Moterys virš 50 gali atrodyti efektingai ir reprezentatyviai, šukuosenos vaidmuo čia yra svarbus. Šiandien mes pažiūrėsime šukuosenas su įstrižomis linijomis.

Asimetriški kirpimai

Asimetriški kirpimai atrodo įžūliai ir netikėtai. Drąsus įvaizdis būdingas jaunoms, todėl tokių kirpimų dėka galima nusimesti 10 metų.

Būti žilai ar dažyti plaukus

Yra moterų, kurios mano, kad plaukus būtina dažyti, nes žiluma sendina. Bet yra ir tokių, kurios renkasi žilumą. Mano manymu, ją galima rinktis tik tada,kai ji graži, blizganti, sidabrinė. Norint ją išgauti, reikia pastoviai naudoti specialius šampūnus žiliems plaukams.

Jie neutralizuoja gelsvumą, gerina plaukų struktūrą, suteikia jiems gražų sidabrinį toną, daro juos šilkinius ir blizgančius. Jie kainuoja nepigiai, užtai suteikia didelį efektą.

Kirpimai su trumpais (skustais) smilkiniais. Šios šukuosenos irgi išsiskiria drąsa ir ekstravagantiškumu. O jei dama drąsi, reiškia, jos širdis jauna – argi ne taip?

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353