10 mažyčių šunelių merdėjo nuo šalčio po seno namo nuolaužomis, o paskui pasirodė žmonės

681
Patinka? Duok Like!

Į organizaciją, kuri užsiima gyvūnų, patekusių į bėdą, gelbėjimu, atėjo pranešimas apie šuniukus, kurie buvo užversti seno namo griuvėsiais.

Jų įkalinimas po griuvėsiais buvo apsunkintas dar ir tuo, kad tuo metu subjuro oras, buvo labai šalta. Todėl šuneliams grėsė žūtis nuo šalčio.

Gelbėtojams liko labai mažai laiko, kol šuneliai žus. Mažyliai buvo baisiame strese, juk jie nesuprato, kaip atsidūrė užblokuoti po griuvėsiais. Tačiau gelbėtojų dėka dabar jie visiškai saugūs. Prieglaudos darbuotojai užtikrins šuniukams laimingą ateitį.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353