10 mažų gudrybių plaukams, kurias žino ne visos merginos

7995
Patinka? Duok Like!

Visos merginos žino, kad norint atrodyti gražiai ir, svarbiausia, tvarkingai, būtina eikvoti daug pinigų ir laiko. Žinoma, dažniausiai taip ir yra iš tiesų, tačiau yra kelios gudrybės, kurias panaudojus galima sukurti teisingą įvaizdį.

1. Kad plaukai maloniai kvepėtų visą dieną, apipurkškite mėgstamais kvepalais šukas.


2. Jei jūs norite, kad jūsų plaukai visada liktų sveiki – dažniau plaukite šukas.


3. „Jūros“ garbanas galima sukurti labai lengvai, ant žnyplių sukant juostas nuo vidurio.


4. Apie lengvas bangas svajoja kiekviena, bet ne visos žino, kaip jas daryti, štai jums lengva instrukcija.


5. Net iš nepaklusnių plaukų galima padaryti reikiamą šukuoseną. Tiesiog paimkite folijos ir apsukite plaukus.


6. Vėl tramdome nepaklusnius plaukus. Jei pas jus kai kur styro plaukeliai, paimkite dantų šepetėlį, apipurkštą plaukų laku ir perbraukite reikiamą vietą.


7. Jei plaukai labai sunkūs ir uodega pastoviai nusileidžia, paimkite segtukus ir jų pagalba pakelkite ją.


8. Gauti įvairias garbanas su vienomis žnyplėmis įmanoma. Sukant plaukus skirtingai, plaukai gali būti įvairiai sugarbanoti.


9. Jei jūs nenorite gadinti savo plaukų žnyplėmis, tiesiog užtepkite specialias formavimo putas, susukite kuodą ir palikite taip 20-30 min.


10. Trumpiems plaukams dažnai trūksta apimties, bet štai paprasti sprendimai.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353