Kartais atrodo, kad gyvūnų pasaulyje yra daugiau stebuklų, o ne mokslinių faktų. Pavyzdžiui, vargu ar patikėtumėte, kad toje pačioje planetoje kartu su jumis gyvena paukščiai, kurie naudoja kosmetiką, arba kvadratinės jūros žvaigždės. Visgi jei toliau skaitysite šį straipsnį, įsitikinsite, kad toli gražu tai nėra vieninteliai gyvūnai, kurių kūrybai gamta pasitelkė nemažus burtus.

Net jei esate didelis faunos mėgėjas, greičiausia, jūs nieko nesate girdėję apie 13 faktų, kuriais mes ketiname pasidalinti šiandieniame rinkinyje. Beje, nepraleiskite ir straipsnio pabaigoje esančio priedo apie paukštį, kuris spalvą keisti geba tiesiog kas sekundę.

13. Taip atrodo ančiasnapio letena

12. O taip miega pelėdžiukai

11. Katėms cukraus skonis nėra pažįstamas, nes jų liežuviai neturi saldaus skonio receptorių

10. Iltiniai bebrų dantys nudažyti morkine spalva, nes jų sudėtyje yra geležies

9. Karvės negali kandžiotis, nes jos neturi viršutinių priekinių dantų

8. Barzdotieji grifai yra vieninteliai paukščiai, kurie naudoja kosmetiką. Jie specialiai purvu dažo savo baltas plunksnas raudonai

7. Drambliukai čiulpia savo straublius lygiai taip pat, kaip vaikai savo nykščius

6. Štai koks didelė banginio kaukolė

5. Dramblio koja ir žmogaus koja: praktiškai niekuo nesiskiria

4. Kinijos vandens elnias panašus į vampyrą

3. Milžiniškas Indijos voverė pasižymi įvairiais atspalviais, o jos kūnas yra beveik metro ilgio

2. Rykliai deda permatomus kiaušinius

1. Dėl genetinių nukrypimų kai kurios penkiakampės jūros žvaigždės gali būti kvadrato formos

Jei žinote daugiau tokių gyvūnų, kurių mes nepaminėjome, sąrašą pratęskite komentaruose.

Bonusas

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353