Žmonės kartu tol, kol jie abu nori būti kartu. Nei pareiga, nei garbė, nei moralė neprikausto vieno žmogaus prie kito. Kai žmogus nori išeiti, jis išeis ir iš namų, paliks ir vaikus, ir mirštantį luošį. Kol nenori – liks kartu.

Kai žmogus nori būti kartu, jokie tavo trūkumai jam nesutrukdys. Kai žmogus nori išeiti, jokie tavo privalumai jo nesulaikys. Koks tu bebūtum negražus ir nepatrauklus, atsiras kažkas, kam tu patiksi. Koks tu bebūtum dailus ir geidžiamas, yra kažkas, kas atstums tave.

Jei tave atstūmė, tai nieko nereiškia. Tu netampi blogesnis ar mažesnis, nieko baisaus iš esmės neįvyksta. Tavo žmogus yra pasaulyje, ir jis tave priims.

Jei tave priėmė, vienąkart jūs išsiskirsite – ne gyvenime, tai mirtyje. Brangink tai, kas yra, nesigailėk to, ką prarasi ir nebijok prarasti. 

Džiaukis, kad yra žmogus, kuris šviečia tau. Šviesk pats – kuo daugiau šviesos, tuo mažiau baimės, kuo mažiau baimės, tuo mažiau tamsos sieloje.

Lapas, kuris nori grįžti pas medį, gali plaukti prieš srovę ir skristi prieš vėją. Bet medis nepriaugins jo prie senos šakos.

Kuo labiau myli, kuo daugiau meilės duodi, tuo daugiau lieka. O jei, duodamas meilę, jauti skausmą ar neapykantą – reiškia tu davei žmogui nuodų šokolado glazūroje. Vargu ar verta reikalauti dėkingumo už tokią dovaną.

Paleisk. Leisk žmogui būti kažkuo, išskyrus tavo meilės veidrodžiu – juo labiau, kad taip ir yra.

Ištirpti mylimajame – retas talentas ir retas prakeiksmas.

Būk savimi, būk garbingas, pamiršk baimę – vienąkart jis vis vis tiek negrįš. Bet ne šiandien.

Tikėk. Pasitikėk. Šildyk. Dėkok. Negalvok apie tai, kas gali būti – tik apie tai, kas čia ir dabar, po žvaigždėmis.

Išeik anksčiau, nei mirusi meilė ims dvokti gaišena. Ateik iki tol, kol troškimas virs priklausomybe.

Tai, kas nupirkta už pinigus – verta tik pinigų. Tai, kas išmelsta, išverkta, atimta ir pavogta – vienąkart atims šimteriopai. Tai, kas duota iš geros valios, iš širdies – neįkainojama.

Kaip pažinti savo žmogų? – paprastai! Eisi ir sutiksi jį kelio viduryje. Jis nežinojo. Tu nekvietei. Jūs atsiradote. Ir kur jūs bekeliavote anksčiau, dabar jums pakeliui.

Bonusas

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353