Žemės kampelis be žmonių, kur gyvena tik kiaulytės

57
Patinka? Duok Like!

Šios kiaulytėms gali pavydėti net žmonės. Juk jos gyvena vienoje Bahamų salų – Big Meidžor Kei. Nors liaudyje ją vadina Kiaulių sala (Pig Island).

Šis nedidelis sausumos gabalėlis (0,9 kvadratinių metrų) visiškai atiduotas kiaulytėms. Jų čia gyvena kelios dešimtys. Čia nėra nei viešbučių, nei kitų turistinių objektų. Tik kiaulytės. Tačiau čia dažnai veža ekskursijas.

Turistams leidžia pašerti gyvūnus. Salos gyventojai jau priprato prie žmonių dėmesio ir be baimės ateina skanėstų. Kai tik kriuksės pamato plaukiančias prie kranto valtis, pačios puola į vandenį ir plaukia prie žmonių.

Kaip negyvenamoje saloje atsirado kiaulytės, iki šiol neaišku. Pasak vienos legendų, jos – vienintelės, kurios išgyveno sudužus laivui.

Pasak kitos, vieno iš laivų jūreiviai paliko gyvūnus saloje laikinai, kad plaukdami atgal pasiimtų. Tačiau kažkas tiems jūreiviams pakrypo ne taip ir jie daugiau čia nebegrįžo. Trečia versija – kiaulytes atvežė, kad priviliotų į salą turistų.

Tiksliausia atrodo versija apie tai, kad į šią salą gyvūnus pervežė fermeriai iš artimiausios gyvenamos salos Steniel Kei.

Gyvūnus ištrėmė į negyvenamą salą dėl dažnų skundų nemaloniais kiaulidžių kvapais.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!