Želatinos kaukė nuo raukšlių

1175
Patinka? Duok Like!

Želatinos kaukės naminėje kosmetologijoje ne naujiena, bet praktiškai kasdien atsiranda eilinė priemonė su želatina sudėtyje. Kas įdomu, kad visos jos nukreiptos į  įvairių problemų sprendimą: riebalų liaukų darbo normalizavimą, spalvos gerinimą, porų valymą, elastingumo didinimą ir jauninimą. Želatinos kaukė nuo raukšlių – tai, kas dažniausiai domina merginas ir moteris. Tokia naminė priemonė veikia visada.

Želatina prieš raukšles: 1 etapas

Veido odos valymas prieš dedant kaukę labai svarbus. Tai galima padaryti molio kaukės pagalba ar specialiu geliu. Bet mes žinome efektyvesnį būdą.

  1. Atskieskite 1 valgomąjį šaukštą avižų miltų vandeniu kol susidarys tiršta košelė. Įlašinkite porą lašų citrinos, apelsino ar greipfruto sulčių.
  2. Pašildykite odą ir užtepkite ant jos avižų kaukę.
  3. Kai ji išdžius, nuimkite ją sudrėkintais pirštais pagal masažines linijas.
  4. Nuplaukite likučius šiltu vandeniu. Imkitės želatinos kaukės nuo raukšlių tepimo.

Želatina prieš raukšles: 2 etapas

90% atvejų tokioms kaukėms želatiną supila į vandenį ir laukia, kol ji išbrinks. Vėlgi mes siūlome jums alternatyvų sprendimą.

  1. Sumaišykite po 1 arbatinį šaukštelį vynuogių kauliukų ir erškėtuogių aliejaus, įlašinkite 1 lašą sandalmedžio ir 2 lašus geranijos aliejaus.
  2. Po to įpilkite 1 arbatinį šaukštelį erškėtuogių aliejaus ir tiek pat glicerino. Gerai išmaišykite.
  3. Palaipsniui pilkite želatiną, pastoviai maišydamos mišinį.
  4. Paskirstykite kaukę ant veido ir kaklo odos. Šis želatinos kaukės rūšis yra nuo raukšlių aplink akis, taigi drąsiai tepkite ir ant šios zonos.

Bonusas

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353