Vyriški permatomi plastikiniai šortai sudrebino socialinius tinklus

662
Patinka? Duok Like!

Pasirodo, gali būti ir vyriški permatomi pliažiniai šortai. Ir padaryti jie iš plastiko. Būtent tokius parduoda viena internetinė parduotuvė beveik už 27 dolerius.

Šortai Maverick Swimwear visiškai peršviečiami. Žinoma, išskyrus, kai kurias vietas.

Jų reklama labai viliojanti. Joje kalbama apie naujos kartos drabužius pliažui. Tai Bertlino šortukai, netgi neperšlampami ir visai peršviečiami. Po jais galima dėvėti ryškias maudymosi kelnaites. Bet jei norite – nedėvėkite išvis nieko!

Reklamos pabaigoje, kaip visada, pirkėjai gundomi tuo, kad , atseit, partija labai riboto kiekio.

Tačiau vyrai, kažkodėl, nebėga į parduotuves, o juokiasi iš to. Internete jie užduoda protingus klausimus. „Kam visa tai? Kam jie?“, – klausia jie. Kiti taip pat sako, kad geriau nusipirks už kelis dolerius paprastus šortus.

Jau sugalvota ir pagrindinė naujovės funkcija: „Kaip suprakaituoti per 5 minutes“. 

O jūs, jau įsivaizduojate savo mylimuosius su tokiais šortukais?

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353