Vyriška nuomonė: nekenčiu žmonių, kurie dėl savo malonumo griauna kitų likimus

3026
Patinka? Duok Like!

Vyriška nuomonė apie kai kurių stipriosios lyties atstovų negarbingą elgesį.

Aš tiesiog nekenčiu žmonių, kurie dėl savo malonumo negailestingai griauna kitų likimus. Aš nekenčiu tų, kurie vaidina dosnius ir kilnius vyrus, vilioja geras moteris, žada joms aukso kalnus, paskui palieka jas prie gimdymo namų be pinigų, be pagalbos ir palaikymo.

Negaliu pakęsti melagių ir vaidinančių gerą gyvenimą, kurie nepatyrusioms moterims pučia miglą į akis ir daro gėdą visiems normaliems vyrams, vaidindami, kad  taip elgiasi visi.

Kai žmonės dėl intrigėlės tvirtina, kad laisvi, o iš tiesų turi žmoną ir trejetą vaikų.

Kai prisipažįsta, kad turi žmoną, žada ją palikti ir metai iš metų meluoja, iškart kelias šeimas pasmerkdami pažeminimui ir išgyvenimams.

Postsovietiniame pasaulyje daug pasiturinčių vyrų – tai tiesa, bet ar daugelis jų padorūs žmonės?

Jeigu žmogus meluoja dėl smulkmenų jau santykių pradžioje, jeigu nuolat atidėlioja susitikimus su jumis dėl užimtumo, jeigu jam nerūpi jūsų gyvenimas, jeigu nesidomi jūsų problemomis, jeigu nuolat kalba tik apie save ir savo pasiekimus – tai nesveikas žmogus, bėkite nuo jo nesidairydama.

Santykiai su  tokiais – tai ne patirtis, jie nepadarys jūsų stipresne; jie pavogs jūsų jaunystę ir sulaužys likimą.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353