Vyras vandenyne išgelbėjo nepažįstamąją, o po metų ją vedė

171
Patinka? Duok Like!

2019 metų vasarį Nupur Gupta plaukiojo vandenyne, tačiau negalėjo susidoroti su didelėmis bangomis ir ėmė skęsti. Tai pastebėjo Atila Bosniakas, kuris šoko merginai į pagalbą.

Nepaisant to, kad vyras buvo geras plaukikas, tačiau, kai pasiekė Nupur, suprato, kad pats negalės jai padėti. Jie priplaukė artimiausią uolą, kad mergina galėtų už kažko laikytis. Atila tuo metu užlipo uola ieškoti gelbėtojų.

Po to, kai mergina pasiekė krantą, Atila su palengvėjimu krito į paplūdimio krėslą. Jis ne tik pavargo po sunkaus plaukimo, bet ir gavo daugybę mėlynių ir nubrozdinimų, kai lipo uola.

Tada Nupur nusprendė padėti vyrui, kuris išgelbėjo jai gyvybę. Ji nupirko pirmosios medicininės pagalbos priemonių, kad sutvarkytų jo žaizdas, be to, dar paėmė jam ledų.

Kelias sekančias dienas jie matėsi pastoviai.

Tačiau poilsis ėjo į pabaigą ir Atila turėjo grįžti į Nyderlandus, kur gyveno ir dirbo, o Nupur į Indiją. Pora nusprendė surizikuoti ir palaikyti santykius per atstumą.

Po kelių mėnesių jie suplanavo bendras atostogas, tačiau planus teko atidėti dėl Nupur motinos ligos.

Tada Atila nusprendė atskristi į Indiją, kad palaikytų mylimąją. Kai tik merginos motina pasveiko, pora išvyko į kelionę. Kartu jie pabuvojo Dubajuje, Serbijoje ir Tailande.

2019 rugsėjį Nupur gavo vizą ir atskrido į Nyderlandus. Vėliau pora išvyko į Atilos tėvynę – Vengriją, kad susipažintų su jo šeima.

2020 metais jie susituokė Trouwlocatie Groenmarkt – buvusioje Hagos merijoje. Faktiškai įsimylėjėliai buvo paskutinė pora, kuri susituokė šioje vietoje iki pandemijos.

Dabar Nupur ir Atila iš visų jėgų bando padėti merginos šeimai Indijoje. O taip pat planuoja persikelti į Atėnus.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353