Vyras su meiluže išvarė žmoną iš prabangaus namo. Bet ji nepasimetė ir rado būdą jiems atkeršyti

26232
Patinka? Duok Like!

Pragyvenęs su žmona virš 35 metų, Džeikas suvokia įsimylėjęs savo sekretorę. Visiškai pamiršęs tai, kad  kadaise mylėta žmona – maža ir trapi Edit perėjo su juo visus vargus ir bėdas, jis pasamdo advokatus ir gauna sau namą, kuris buvo įsigytas santuokoje.

Per porą dienų buvusi Džeiko sutuoktinė turėjo spėti susirinkti visus savo daiktus ir išsikraustyti iš prabangaus namo. Edit nesiėmė kelti isterijų ir pergyventi. Greitai susirinkusi daiktus ir radusi žmones, padėsiančius persikraustyti, ji pasidengė sau turtingą stalą.

Užkandusi krevečių ir ikrų, moteris nusprendė atsisveikinti su namu, įmesdama krevečių nuograužų į kiekvieną užuolaidų karnizą visuose kambariuose. Likusi patenkinta savo darbu, Edit sutvarkė virtuvę ir išsikraustė iš jaukaus lizdelio.

Dabartinė Džeiko nuotaka buvo sužavėta naujojo namo.

Tačiau jau po kelių dienų įsimylėjėliai namuose pajuto nemalonų kvapą. Su kiekviena diena smarvė darėsi vis bjauresnė ir bjauresnė, nepaisant to, kad visi kambariai nuolat vėdinosi, o grindys buvo plaunamos po kelis kartus. Negelbėjo nei oro gaivikliai, nei nauja brangi grindų danga.

Pakviesti draugai ir giminaičiai iškart apsisukdavo ir išvažiuodavo, nepageidaudami net arbatos išgerti su naujai iškepta pora. Ši situacija pastūmėjo Džeiką prie sprendimo išsikraustyti iš šio namo ir pradėti gyvenimą kitoje vietoje.

Tačiau galiausiai pasirodė, kad namas, nepaisant prabangaus vaizdo, tapo netinkamas gyventi nė vienam iš potencialių pirkėjų. Suveikė „radijas iš lūpų į ausį“ ir nė vienas nekilnojamojo turto agentas nesiėmė jiems padėti. Kad įsigytų naują namą, porelė banke pasiskolino didžiulę pinigų sumą.

Džeikui nesitikint, vieną gražią dieną paskambino jo buvusi žmona paklausti, kaip jo reikalai. Džeikas nusprendė pasidalyti savo nelaime ir papasakojo, kad negali parduoti namo. Išklausiusi savo buvusį vyrą, moteris nusprendžia jam padėti, teigdama, kad beprotiškai ilgisi namo ir pasiruošusi jį įsigyti. Bet tam  būtina pakeisti kai kurias sąlygas santuokos sutartyje. Neilgai  galvojęs Džeikas nusprendžia, kad tai puiki idėja.

Susitarus, kad namas bus perduotas buvusiai žmonai vos už 10%, Džeikas džiugiai ima ruošti visus popierius santuokos sutarties pertvarkymui. Jau po valandos Edit ir advokatai buvo ant jo slenksčio.

Apiforminusi visus popierius, įsimylėjėlių porelė nuvyko rinktis daiktų. Godumas ir nenoras palikti kažką iš daiktų buvusiame name iškirto jiems piktą pokštą. Juk be visų baldų, jie į naują namą pasiėmė visus karnizus ir užuolaidas.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353