Vyras atrado save savo žmonos nuotraukoje, darytoje 11 metų iki jų pažinties

552
Patinka? Duok Like!

Ar jūs tikite likimu? Netgi jei ir ne, negalima neigti, kad pasaulyje egzistuoja ir dažnai vyksta keisti sutapimai, ypač, kai kalbam apie širdies reikalus. Tikriausiai būtent todėl žmonės ėmė tikėti visokiais Amūrais. Ir tada be jų neapsiėjo, viename nutikime su pora iš Kinijos.

Gal jūs ir matėte šias nuotraukas, bet šiandien mes norime papasakoti apie jas išsamiau. Taigi, ponas E iš Kinijos kažkaip vartė archyvines savo žmonos nuotraukas, kai staiga pamatė save vienoje iš jų, padarytoje dar iki jų pažinties.

Pasirodo, jie abu buvo vienoje vietoje tuo pačiu metu – 2000 metų liepos mėnesį May Fourth Square Cindao mieste. Kai Siue fotografavosi prie miesto įžymybės, jos vyras E fotografavosi ten pat ir pateko į jos kadrą.

O susipažino jie ir pamilo vienas kitą tik 2011 metais. Ir tai Kinijoje, kurioje gyvena virš milijardo žmonių.

 „Kai aš pamačiau tą nuotrauką, aš nustebau, man net oda pašiurpo…aš pirmiausia pažinau savo pozą, aš tada visur taip fotografavausi, ir toje taip pat, tik aš turiu nuotrauką kitu rakursu“ – pasakojo ponas E.

Dabar pora ruošiasi grįžti į tą vietą ir nusifotografuoti ten jau su savo vaikais.

Bonusas

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353