Vyrai tapo per švelnūs! Neskriauskite jų!

412
Patinka? Duok Like!

Ak jau tie vyrai. Labai jau jie mėgsta įsižeisti, kaip maži vaikai. Kai kurie ne šiaip įsižeidžia, o dar ir ašarą gali nulašinti.

Taigi, kažkada vieną moterį išsiuntė į 3 dienų komandiruotę pas jų firmos partnerius, į rimtą organizaciją, kuri užsiima profesionalų mainais. Jai teko palikti šeimą vos porai dienų. 

Tik atvykus ją užgriuvo darbų krūva, taip, kad ji net nespėdavo paskambinti namo. Į gamyklą ji išeidavo anksti ryte, o grįždavo labai vėlai naktį. Vyrą tai labai užgavo.

Kai žmona grįžo namo, šis sukėlė didelį skandalą. Skandalo dėlei jis tiesiog nuėjo verkti į kambarį (užsidarė, aišku). Žmonai buvo keista, kad ji virš valandos sėdi prie durų ir bando kažką paaiškinti verkiančiam vyrui. Ir tikrai, tai kažkaip nenormalu.

Jos galvoje iškilo klausimas? „Kuris iš jų šiuo atveju vyras?“Šis nesuprantamas atvejis moteriai sukėlė garsų juoką, o vyras tuo metu raudojo dar smarkiau. Ką gi, matomai reikia atsiprašinėti vyriškai: gėlės, saldainiai ir visa kita.

Ir iš tiesų, raudoti ir laukti atsiprašymo – ne vyriškas reikalas. Nors ir  21 amžius už lango. Viskas keičiasi. Ne visada į gerąją pusę, bet kas jį žino…

Bonusas

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353