Viso gyvenimo meilė paprastai ateina po viso gyvenimo klaidos

8195
Patinka? Duok Like!

Didelė meilė ateina tik po didelės klaidos,juk mūsų klaidos keičia mūsų likimą. Ir kartais mums reikia sudužti, kad pasikeistume ir vėl taptume vientisi.

Kai mes mylime, mes visada įdedame į santykius daug energijos, iki paskutinio nesuprasdami, kad visa tai beprasmiška. Ir kai mums sudaužo širdį į mažyčius gabalėlius, mes vėl ir vėl klausiame savęs, kodėl taip išėjo.

Bet kas, jei tai geriausia, kas galėjo jums nutikti? Galbūt jūs niekada nebūtumėte atsisakę toksiškų santykių, jei jūsų nebūtų išstūmę iš jų. Kartais mes tampame tokie užsispyrę, tokie atkaklūs, kad laikytumėmės už to, ką mes manome esant meile, kad galiausiai tai mums tik sukelia skausmą.

Galbūt nebuvo kito kelio. Tai buvo postūmis, kurio jums reikia, kad atsitrauktumėte nuo kažko, kas nebuvo skirta jums. Galbūt jums reikėjo sulūžti, kad jus kaip dėlionės detales galima būtų sujungti – tik jau kitaip.

Galbūt jums pirmiausia reikėjo rasti save, kad jus rastų tinkamas žmogus. Ir jūsų nesėkmės – tai galimybė kažko išmokti; kad jūs galėtumėte sužinoti, kokia neturi būti  meilė.

Meilė tai visada du. Meilė neturi prašyti. Tas, kas nori būti jūsų gyvenime, ras laiko ir galimybių būti šalia.

Meilė neturi būti šalta. Jums turi būti šilta, nepriklausomai nuo metų laiko. Jūs niekada neturite ilgėtis bučinių ir apkabinimų.

Meilė neturi būti kurčia jūsų problemoms. Pas jus visada turi būti kažkas, kas bus šalia jūsų, kas bent išklausys, net jei nesugebės padėti. Jūs neturite jaustis vieniši santykiuose.

Meilė neturi būti kankinimas. Ji neturi versti jūsų verkti dažniau, nei šypsotis. Meilė negali gyventi prievartoje. Jūs jausite, kad priklausote kitam žmogui, bet tuo pačiu jūs laisvi. Laisvi būti savimi.

Būkite dėkingi už savo gyvenimo klaidą. Ji paruošė jus tam, kas laukia. Ji paruošė jus realiam gyvenimui. Ji paruošė jus viso jūsų gyvenimo meilei.

Jūsų klaida išmokys jus pažinti savo žmogų, kai jis ateis. Ir jūs pažinsite jį – tame nėra jokių abejonių. Jūs pajusite giminingą vidinį pasaulį, kurio ieškojote taip ilgai, todėl kad galiausiai jūs būsite su tuo, kas rūpinasi jumis taip pat kaip jūs juo.

Abipusis supratimas ir chemija, kuri iškyla tarp jūsų, bus magnetinė. Ji trauks jus arčiau ir arčiau vienas kito. Bus lengva kurti planus ir leisti laiką kartu, todėl kad jis norės viską matyti taip kaip jūs.

Jums atsakys tuo pačiu, ir jūs tai pajusite. Tuo pačiu ta meilė ramins jus. Ji privers jus jaustis saugiai. Jūs pajusite, kad galiausiai radote savo namus, ir jūs neturėsite jokių abejonių dėl to. Pirmą kartą gyvenime jūs būsite įsitikinę.

Visa tai bus dėka jūsų gyvenimo klaidos. Dėl jūsų klaidos jūs paėmėte savo širdies gabalėlius ir surinkote juos iš naujo savo nuosavu unikaliu stiliumi, kuris pritrauks jums viso jūsų gyvenimo meilę.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353