Viskas mūsų gyvenime laikina.

276
Patinka? Duok Like!

Visada, kai lyja lietus, mes žinom, kad jis baigsis. Kiekvieną kartą, kai jus skaudina, žaizda užgyja. Po nakties ateina diena – kiekvienas rytas primena mums tai, bet nežiūrint į tai, jūs dažnai vis tiek pamirštate tai ir manote, kad naktis tęsis amžinai. Niekas nesitęsia amžinai. Ir tai taip pat praeis.


Jeigu viskas gerai dabar, mėgaukitės tuo, nes taip nebus visada. Jei viskas blogai, nesijaudinkite – ir tai nesitęs amžinai. Jei gyvenimas nelengvas šiuo metu, nereiškia, kad jūs negalite juoktis. Jei jus kažkas jaudina, tai nereiškia, kad jūs negalite nusišypsoti. Kiekvienas momentas jums suteikia naują pradžią ir naują pabaigą. Kiekvieną sekundę jūs gaunate naują galimybę. Galimybę, kuria turite pasinaudoti.

Bonusas

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353