Vieniša motina pati pastatė mažytį namelį

4468
Patinka? Duok Like!

Anksčiau ar vėliau vaikai palieka tėvų namus ir iškeliauja į savarankišką plaukiojimą. Žinoma, laikas nuo laiko jie aplanko savo tėvus. Bet vis tiek pas juos jau atskiras gyvenimas.

Blogiausia vienišai motinai. Visa jos energija ėjo vaikams, bet dabar ji liko viena. Ką gi tokiu atveju daryti? Amerikietė Mišelė Boil žino ką daryti išskridus vaikams. Kai jos vaikai nustojo gyventi su ja viename name, jis pasirodė pernelyg didelis jai vienai. Daug tuščių kambarių ir daug liūdnų   prisiminimų.

O ir pusantro tūkstančio dolerių nuoma viešojo maitinimo darbuotojai buvo per didelė. Todėl ji rado sau tinkamesnį būstą. Jis visiškai mažytis – 19 kvadratinių metrų.

Bet užtai labai jaukus. Mišelė per 2 metus perdarė senutėlį namą ant ratų į tikrą dizaino stebuklą.

Boil čia apgalvojo kiekvieną centimetrą erdvės ir ištobulino interjerą.

Jos namelyje yra elektra, vandentiekis ir internetas. Per mėnesį amerikietė dabar moka vos 70 dolerių.

Tai kaina už žemės lopinėlį,ant kurio stovi namelis ant ratų. Visą remonto procesą ir dizainą moteris aprašė savo tinklaraštyje „Mano tuščias lizdas“.

Kiekvieną vakarą po darbo dienos ji sėsdavo ir aprašydavo visą jaukaus namo kūrimo procesą. Tai padėjo jai nukreipti dėmesį nuo vienatvės.

Į savo kūrinius Boil įdėjo savo širdį. Tuo galima įsitikinti, peržiūrėjus jos lizdelio nuotraukas. Dekoro elementus, sienų tapybą ji atliko savo rankomis.

Pas amerikietę nėra jokio specialaus išsilavinimo. Ji pati pasidarė ir laiptus į viršutinį aukštą. Mišelė vonioje padarė nedidelę nišą.

Čia ji įdėjo savo laiko kapsulę. Joje yra laiškas vaikams ir namo nuotraukos skirtingais remonto etapais.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353