Vidiniai prieštaravimai

799
Patinka? Duok Like!

Vienas iš labiausiai paplitusių reiškinių žmonių tarpe – vidiniai paradoksai. Tai tas dalykas, kuris sukausto ir apriboja žmones jų darbuose.

Paradoksai visur aplink – geriantys ir rūkantys gydytojai, teismo bylos teisininkams, patupdytas į kalėjimą policininkas ir netgi tėvai, kurie sako, kad priims bet kokį jūsų pasirinkimą, o iš tiesų suka nosis ir smerkia.

Jūs norite praturtėti, bet per pirmą savaitgalį išleidžiate pusę atlyginimo – paradoksas. Norite numesti svorio, bet pusryčiams valgote čipsus ir neužsiimate sportu – paradoksas. 

Tai tie patys vidiniai demonai, su kuriais mes turime kovoti.

Tai tie patys prieštaravimai, kurių reikia stengtis išvengti. O pergalę šioje kovoje galima pasiekti tik tada, kai jūs sugebate diferencijuoti savo mintis: atskirti blogus troškimus nuo gerų. Išsiaiškinti tuos, kurie yra nepageidautini, jų atsikratyti, neatsitraukiant nuo savo idealų.

Būkite dėmesingi sau ir stenkitės neprieštarauti savo supratimui apie ateinantį pasisekimą. Nekreipkite dėmesio į momentinius norus ir būkite ištikimi sau. Sėkmės!

Bonusas

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353