Vertingiausia, ką moteris gali duoti vyru

698
Patinka? Duok Like!

Vertingiausia, ką moteris gali duoti vyrui – tai ne barščiai, ne seksas, ir ne palaikymas.

Barščius galima išmokti išsivirti pačiam, arba pavalgyti restorane. Su seksu mūsų laikais…irgi problemų nėra. O jei man reikia palaikymo, aš turiu draugus.

Vertingiausia – tai švelnumas. Besąlygiškas. Ne todėl, kad aš jį turiu kažkaip nusipelnyti („Nusipelnyti“ tai kažkas iš šunų dresavimo), o todėl, kad tu nori man jį duoti. Taip nori, kad tu negali susilaikyti. Ir tau gera, tu laiminga dėl to, kad apgaubi mane savo švelnumu, lyg šilta antklode.

Saša Šelest

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353