Vaikas išgelbėjo gyvybę mamai dar iki gimimo, kai daktarai pamatė ultragarso nuotrauką

284
Patinka? Duok Like!

Sangelos Martins istorija ypač stebinanti. Antros dukters gimimas 34 metų amerikietei tapo jai tikru išsigelbėjimu. Sangela ir jos sutuoktinis buvo labai laimingi, kai sužinojo, kad taps tėvais prieš pat jos gimtadienį.

Pirmoji apžiūra parodė, kad mamai ir jos būsimam mažyliui viskas gerai, tačiau per antrąjį vizitą pas ginekologą moteriai aptiko auglį. Daktarė pranešė, kad nuo šiol Sangela bus įdėmiai stebima medikų.

Sužinojusi apie sunkią savo būklę, Martins išvyko pas savo giminaičius į Braziliją, o po kelionės nusprendė vėl atlikti apžiūrą. Per tą laiką auglys padidėjo ir tapo pavojingas tiek pačios Sangelos, tiek vaiko gyvybei.

Kaip prisipažįsta mergina, jai buvo labai baisu, kadangi hormonai, palaikantys vaiko sveikatą, provokavo auglio augimą. Sangela raudojo iš beviltiškumo, bijodama, kad pirmoji jos dukra

Maja gali likti be motinos. Bet vienu momentu ji suėmė save į rankas, nes suvokė, kad antrojo mažylio atėjimas į pasaulį – tai išsigelbėjimas. Juk būtent jo dėka ji sužinojo apie savo ligą.

Gydytojai operavo Sangelą ir pašalino auglį. Po to jai teko išgyventi ilgą chemoterapijos kursą. Moteris buvo priversta nusiskusti plaukus, kurie ėmė sparčiai slinkti. Laimė, Martins nugalėjo ligą ir pagimdė sveiką dukterį.

Šiandien mama ir jos mažylė Ava jaučiasi puikiai. Herojė dažnai pasakoja apie save sekėjams Instagram socialiniame tinkle. Daktarai patarė jai daugiau nebegimdyti, kad nerizikuotų savo gyvybe. Svarbiausia, kad dabar jų šeimoje viskas gerai.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353