„Tys norai“ — juokinga istorija, atsitikusi prie metro

607
Patinka? Duok Like!

Negaliu nuraminti audringų emocijų ir juoko. Aplinkiniai susidomėjo tokiomis emocijom. Pasakoju apie tai, kas šiandien įvyko.

Stoviu prie metro, rūkau, viskas vyko po mokslų. Priėjo nepažįstamas žmogus ir paprašė degtukų, ir kaip niekad, aš juos turėjau. Nieko nesakydamas ištiesiau jam dėžutę. Pažvelgęs į dėžutę, nepažįstamasis paklausė, ar neturiu žiebtuvėlio, ją irgi turėjau. Taip pat tylėdamas ir iš tos pačios kišenės ištraukiau žiebtuvėlį. Žmogus, prisidegęs cigaretę, grąžina man žiebtuvėlį ir su įkarščiu stebisi kišene. Nusprendęs pajuokauti, klausia, ar neturiu saldainio iš tos stebuklingos kišenės. Prisimenu apie savaitės senumo ledinukus ir ištraukiu iš tos pačios kišenės. Pagaliau, šokiruotas, nustebęs, žiūri jis į mane. Pabaigęs rūkyti savo cigaretę, ir pranešęs, kad jis jau išnaudojo savo tris norus, aš ramiai įsiliejau į minią. Jūs būtumėt matę to tipo veidą.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353