Visi mes vienaip ar kitaip esame prietaringi. Vienintelė moralė, su kuria tu turi sutikti – nepasakok daug apie savo asmeninius planus, gyvenimo džiaugsmus ir sunkumus. Niekada nežinai, kas nuoširdžiai pasidžiaugs tavo sėkme, o kas švęs tavo nesėkmes.

Mokslininkai padarė pritrenkiančią išvadą: mūsų DNR priima žmogaus kalbą. Kai vyksta kažkas svarbaus tavo gyvenime, bandyk nieko nepasakoti, tokiu būdu tu išsaugosi to įvykio energetiką tik sau, o tai paveiks įvykio potencialą. 

Tai, ką tu žiūri, skaitai, girdi – organizmas priima, kaip privalomą dalyką. Maža to, nuo to priklauso tavo būsimų vaikų sveikata. Jei vienas tekstas gali suteikti sveikatos, kitas, atvirkščiai, gali traumuoti tavo būsimus vaikus.

Tai paaiškina mokslas: :Tylus skaitymas patenka iki pat ląstelės branduolio per elektromagnetinius kanalus“. Malda gali papildyti teigiamos energijos rezervus, suteikia žmogui jėgų, pasitikėjimo ir nuolankumo. Prakeikimas veikia negatyviai, tuo sutrikdo bangų programos priėmimą ir rezultatas – apnuodija organizmą. 

Izoliuotis nuo visuomenės neįmanoma. Gerai, kad to ir nereikia. Pasistenkite neperkrauti savęs emocijomis, kai priimate informaciją – nesijaudinkite, net jei problema liečia tave tiesiogiai. Kam pripildyti organizmą negatyvu? DNK būdinga sugerti visą informaciją, kuria jūs ją maitinsite. Išgirsta informacija nuskambėjo iš gyvo žmogaus lūpų arba iš televizijos herojaus, perskaityta garsiai ar tik sau, elektromagnetiniai kanalai vis tiek tai sugeria.

Išvada:

— maitink save naudinga informacija;
— skaityk teigiamą literatūrą;
— žiūrėk gerus filmus, kurie suteikia naujų jėgų, padaugins tavo energiją;
— apsupk save teigiamais žmonėmis, kurie tave įkvepia;
— blokuok negatyvą.

Bonusas

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353