Tu nusipelnai meilės ir nesutik gauti mažiau

513
Patinka? Duok Like!

Tu nusipelnai būti su tuo, kuris kasdien žiūrės taip, lyg būtų laimėjęs loterijoje milijoną ir visas pasaulis jam atsivėrė. Tu nusipelnai to, kuris padės tau įgyvendinti tavo svajones ir apgins tave nuo tavo baimių.

Tu nusipelnai to, kuris gerbs tave, įsimylėdamas kiekvieną tavo dalelę vis iš naujo, priimdamas visus trūkumus. Tu nusipelnai to, kuris nesigėdys tavęs, pasakodamas visiems pažįstamiems apie tave ir saugos visas tavo fotografijas, ar jos bus geros, ar ne, ir žiūrės į jas, kai pasiilgs tavęs.

Tu nusipelnai jo dėmesio labiau, negu telefonas. Tu nusipelnai pastangų ir laiko. Tu nusipelnai, kad būtum jo svarbiausias prioritetas visam gyvenimui. Tu nusipelnai to, kas vers tave šypsotis ir pamiršti savo nemalonumus. Arba dar geriau, padarys juo išsprendžiamus.

Tu nusipelnai to, kuris kalbės tau apie meilę: ne tik žodžiais, bet ir tuo, kaip žiūrės į tave, lies tave ir rūpinsis tavimi. Tu nusipelnai to, kas pažinos tavo mėgstamus dalykus ne todėl, kad tu jam priminsi apie juos, bet todėl, kad jis tavęs klauso ir kreipia dėmesį į tai, kaip tu gyveni šiame pasaulyje.

Tu nusipelnai to, kuris mylės tave ir neįsivaizduos gyvenimo be tavęs. Tu ypatinga ir tu nusipelnai būti laiminga, iš tikrųjų laiminga.

Tu nusipelnai meilės ir nesutik gauti mažiau.

Bonusas

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353