„Tššš! Niekam nesakyk!“ Arba kodėl laimė mėgsta tylą

1224
Patinka? Duok Like!

Sakoma, kuo mažiau aplinkiniai žino apie jūsų asmeninį gyvenimą, tuo geriau jisai klostosi. Yra tokių patarlių ir priežodžių; laimė mėgsta tylą, kuo pasigirsi, to ir neteksi.

Ar tai tiesa? Ar esate pastebėję, kad po pasakojimų apie pasiekimus ir pergales, jūs po to patyrėte nemalonumų ir reikalai blogėjo, sėkmė nusigręždavo nuo jūsų? Tai ką gi daryti? Ar yra konkrečių atvejų, kada reikia verčiau patylėti?

Šiame straipsnyje panaudotos žinios apie žmogaus psichiką ir pasąmonę, mūsų ainių, ir kitų pasaulio kultūrų išmintis, o taip pat asmeninė patirtis.

 • Norite gyventi aukštomis vibracijomis? Atsisakykite smerkimo. Jei jūs tapote kokios ypatingos situacijos liudininku, neverta to pasakoti kitiems. Neperduokite svetimų ydų ir žodžių iš lūpų į lūpas. Pasakodami apie svetimas ydas, jus atkreipiate jas į save.
 • Neverskite kitų gyventi taip, kaip gyvenate jūs. Jei jūs iš tiesų esate giliai apsišvietę ir sąmoningi, tikrai įnirtingai nesiūlysite savojo gyvenimo būdo socialiniuose tinkluose, komentaruose ar forumuose, o taip pat ir realiame gyvenime.
 • Labdaringa veikla — svarbi gyvenimo dalis ir meilės visiems aplink esantiems išraiška. Bet tik tol, kol jūs apie tai tylite. Jeigu jūs nuolat apie tai pasakojate socialiniuose tinkluose, draugams, apie piniginius pavedimus į labdaringus fondus, tada tai jau tampa egoizmu ir savimyla.
 • Taip pat neverta dalintis savo gyvenimo planais. Svajodami ir kurdami savo tikslą, jūs sukuriate minčių formą, ir suteikiate jai energijos. Kai jūs visiems iš eilės apie tai pasakojate, suskaldote šią energiją į dalis. Ir minčių forma praranda savo jėgą, sugriūna. Planai įvyksta, tikslai pasiekiami, svajonės pasiekiamos tik tada, kai jos yra slaptos. Apie tai galite pasakoti tik tiems, kurių prašote pagalbos savo planų realizavime.
 • Nepasakokite, kiek jūs uždirbate, nesigirkite tuo. Pinigus reikia priimti ramiai ir su dėkingumu. Kai jūs giriatės, gavę premiją, ir patys stebitės: „Tai bent pasisekė!“, tai reiškia, kad jūs esate nepasiruošę priimti pinigų. O jei jūs nepasiruošę, reiškia daugiau negausite…
 • Jei jūs įvykdėte didvyrišką poelgį, laikykite tai sau. Nereikia apie tai pasakoti metai iš metų, kabinant sau nematomą medalį už drąsą. Jūs padarėte tai, būdami drąsūs, gailestingi, bet apie tai kalbėdami jūs pakeičiate geradariškumą į savimeilę ir puikybę.
 • Tai, kas vyksta namuose, telieka tarp namų sienų. Nepasakokite apie blogus artimųjų poelgius: tėvų, vyro, vaikų, anūkų. „Išnešdami barnius iš namų“ jūs atiduodate labai daug energijos negatyvui, tuo pačiu jį sustiprindami. Taip pat nereikia pasakoti apie nežemišką meilę, aplankiusią jūsų porą, apie nuostabius ir sveikus vaikus, apie padedančius ir mylinčius tėvus. Todėl, kad vėl tai rodo apie nepasiruošimą to priimti. Vis tik „laimė myli tylą“.
 • Konfucijus pasakė: „Tylėjimas — geras draugas, kuris niekada neišduos“

  O ką jūs galvojate apie tylėjimą? Ar jūsų gyvenime buvo situacijų, kai labai pasigailėjote, kad kažką papasakojote?

  Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353