Trynukai iš dviejų gimdų: unikalus trynukų gimimo atvejis Didžiojoje Britanijoje

306
Patinka? Duok Like!

Šventes Melani ir Benas Brasetai iš Hempšyro visada sutiks didele draugiška šeima, juk jiems gimė trynukai. Mieli trynukai – unikalūs. Motina išnešiojo juos dviejose gimdose dėl savo organizmo ypatybių. Neįprastas atvejis nustebino ne tik britų gydytojus, bet ir visą pasaulį.

32 metų Melani buvo sukrėsta, kai gydytojai jai pranešė, kad vienoje gimdoje ji nešioja dvynius ir vieną vaiką – kitoje. Dvi seserys, Bruk ir Izabelė, bei brolis Bju atėjo į pasaulį 32 savaitę cezario pjūvio būdu.

Britė sužinojo, kad ji turi 2 gimdas, kai laukėsi vyriausios dukters, 3 metų Fibi. Sutuoktiniai taipogi augina vidurinį sūnų, metukų Bleiką.

Tikimybė gimti dvyniams iš dviejų gimdų – viena iš milijono. Trynukai, kurie gimė Brasetų šeimoje, yra pirmas toks atvejis Didžiojoje Britanijoje.

2 gimdos pas moterį neapsunkina pastojimo, tačiau padidina persileidimo ar priešlaikinio gimdymo tikimybę. Pirmoji Melani dukra Fibi gimė vos 1 kg svorio 29 nėštumo savaitę cezario pjūvio būdu 2017 metais. Trynukai gimė 2020 sausio 26. Šiais metais jie atšventė pirmąjį savo gimtadienį.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353