Trumpiausias, tačiau neįtikėtinai teisingas testas

1181
Patinka? Duok Like!

Humoristinis, tačiau labai tikslus asmenybės tipo nustatymo testas. Tiksliai atskleidžia jūsų pagrindines charakterio savybes ir bruožus. Įsiklausykite į savo vidinį balsą ir atsakykite tik į du klausimus.

Ką jūs labiau mėgstate:

1.agurką ar pomidorą?

2.moliūgą ar arbūzą?

Agurkas ir moliūgas

Šis pasirinkimas labiau būdingas vyrams, nei moterims. Tokio tipo vyrai yra drąsūs ir rimti. Jie retai patenka į alkoholio liūną ir juo labiau neturi polinkio alkoholizmui. Jų tarpe daug sportininkų ir kelionių mėgėjų. Moteris su tokiu vyru jausis kaip už akmeninės sienos, nes jis atsakingai žiūri į šeimos santykius. Tokie vyrai siekia numatytų tikslų ir lengvai jų pasiekia. Tačiau šis tipas turi ir trūkumų – agurkų ir moliūgų vyrui trūksta romantikos, todėl, jei moteris laukia iš jo gėlių, tai jai geriausia nelaukti gero oro prie jūros, bet duoti užuominą, kad ji norėtų gauti dovanu gėlių puokštę. Tokio tipo moterys dažnai tampa vadovais, bet šeimos gyvenime jos visiškai bejėgės, tiesiog kaip vaikai – blogai gamina, nemoka paskirstyti šeimos biudžeto, joms nepatinka skalbti ar plauti indus. Bet tokia moteris vyrui bus ištikima ir suprantanti drauge.

Pomidoras ir arbūzas

Žmonės, mėgstantys pomidorus ir arbūzus, yra linksmi ir aktyvūs. Jie pasižymi puikiu komunikabilumu, bet ne visada būna ramūs bendravime: jų sunkokas charakteris dažnai sukelia skandalus. Šio tipo vyrai yra gurmanai. Jie tingūs ir teikia pirmenybę šlepetėms ir chalatui, bet ne kuprinei ar miegmaišiui. Šio tipo moterys iš prigimties emocingos, myli gyvūnus ir saugo namų židinį, šalia jų visada šilta ir jauku. Jos nemoka regzti intrigų, visada taktiškos, nes jos sako, ką galvoja: nuoširdumas ir nemokėjimas gudrauti – tai pagrindinė psichologinė šių žmonių savybė.

Agurkas ir arbūzas

Žmonės, mėgstantys agurkus ir arbūzus, nuolat patiria dvasinį sutrikimą. Jų išorinė ramybė ir santūrumas slypi jų vidinę įtampą. Apie tokius vyrus sakoma: rami kiaulė gilią šaknį knisa. Su šiuo žmogumi gyvenimas kaip ant vulkano – niekada nežinai, kas įvyks rytoj ir kokia idėja slypi dabar jo viduje. Šio tipo moterys nekelia skandalų dėl smulkmenų – jos kaupia visas nuoskaudas ir vieną gražią dieną gali sudaužyti visus indus namuose, ir dažnai – į vargšo sutuoktinio galvą. Tai pats kūrybiškiausias tipas. Geba blaiviai mąstyti, jų tarpe dažnai galima sutikti mokslininkų ir išradėjų. Kita vertus, jei Ostapas Benderis būtų atlikęs šį testą, tai jis tikriausiai patektų į šio žmonių tipo stovyklą.

Moliūgas ir pomidoras

Jei jums artimi šie vaisiai, tai jūs esate santūrūs, taktiški, ramūs žmonės. Jums būdingas taktas ir jausmingumas. Patinka gražūs daiktai ir jūs turite gerą skonį. Šio tipo vyrai šiek tiek moteriški. Labai dažnai jie tampa menininkais, muzikantais, apskritai, kūryba yra artima šiems žmonėms. Šio tipo moterys greitai įsimyli, yra emocionalios, meilėje jos aistringos ir pastovios. Šeimoje šios moterys ištikimos, švelnios bei rūpestingos žmonos. Tačiau šio tipo vyrai gali būti egoistais.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353