Trenerio Takuro Mori japoniška mankšta „Takahaši“. Padarys stebuklą tavo kojytėms!

795
Patinka? Duok Like!

Nepriklausomai nuo amžiaus kiekvienai moteriai norisi būti tobula – nuo viršugalvio iki kojų pirštų galiukų. Tiesa, ne visada pavyksta palaikyti puikią formą, atrodyti gaiviai ir jaunai, juk ant gležnų pečių kartais guli didesnė atsakomybės našta nei ant vyriškų.  Ir norint  nešti šią naštą, reikia turėti ne tik tvirtą charakterį, bet ir stiprias sveikas kojytes, o juk norisi dar ir gražių…

Grakščios kojos

Padaryti kojas lieknas ir grakščias padės mankšta „Takahaši“, sukurta trenerio Takuro Mori. Ji nuima spazmus nugaros raumenyse, aktyvuoja riebalų deginimą kojose ir padeda atpalaiduoti visą kūną.

Pastatyk kojas, kad keliai žiūrėtų į išorę, o pirštų galai į vidų. Vieną koją pastatyk žingsniu į priekį ir pasuk pirštus 30 laipsnių. Antkelis turi būti pasuktas į mažuosius kojų pirštus. Priėmus tokią padėtį, sulenk kelius į priekį  ir pakartok pratimą 5 kartus kiekvienai kojai.

Po to sėdimoje padėtyje ištiesk koją į priekį, atstatydama kulną, pakelk pėdas ir kojų pirštus. Pakelk pėdą ir pirštus, po to tolygiai nuleisk pėdą pačiam kojų pirštų gale. Pakartok procedūrą 3 kartus kiekvienai kojai, ko to ištiesk ir tempk kojų pirštus, atpalaiduodama juos. Padaryk pratimą po 10 kartų kiekvienai kojai.

Tokį tempimą pastebimam rezultatui rekomenduojama daryti kas antrą dieną , skiriant užsiėmimui vos 3 minutes. Jis padeda atsikratyti kelių ir sąnarių iškrypimo, kuris atsiranda neteisingai vaikštant ar sėdint.

Daugelis visgi įsitikinę tuo, kad svarbiausia ne kaip tu atrodai, o kaip jautiesi. Pasidalink komentaruose savo  mintimis šia tema ir nepamiršk papasakoti apie rytietišką gydomąją mankštą draugėms socialiniuose tinkluose.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353