Toksiškas humoras – štai ką tai reiškia

360
Patinka? Duok Like!

Kartą, kai buvau dar maža, buvo karšta vasaros diena. Ir visi vaikai žaidė kieme. Žaidė „apsilaistymus‘ – reikėjo paimti plastikinį buteliuką nuo šampūno, išplauti gerai, o paskui pripilti šalto vandens. Kamštelyje reikėjo padaryti skylutę. Ir pilstrytuvas padarytas. Paspaudi buteliuką – išsipila vandens srovė, o tu ja aplaistai aplink lakstančius vaikus. Tais laikais vandens pistoletų niekas neturėjo.

Puikus žaidimas karštą dieną! Spiegimas, klyksmai, juokas ir lakstymas. Visi vienas kitą vaikosi ir nori apipilti vandeniu.

Nors ir tą šampūno buteliuką buvo sunku gauti. Šampūnas buvo deficitinė prekė. Ir kai kurie vaikai išpildavo mamos šampūną, kad pasigamintų pilstymosi buteliuką…

Na štai, žaidėme, linksminomės. Kol vienas berniukas nesuriko – visai ne linksmai, o iš skausmo. Net suaugusieji išbėgo į lauką.

Pasirodo, kad kitas didesnis berniukas, maždaug dvylikos metų, nusprendė pasijuokti iš storulio Kostiko. Jis tą Kostiką ir anksčiau niuksėjo ir kitaip skriaudė. Ir pavydėjo jam, nes Kostikas turėjo gražių žaislų, geri drabužiai iš VDR, jo tėtis dirbo uždaroje(slaptoje) įstaigoje. Ir tarp tų berniukų kilo ginčas. Nors Kostikas ir buvo kur kas jaunesnis.

Ir šis vyresnis berniukas paėmė buteliuką nuo kažkokios sodo chemijos, padarė dangtelyje skylutę. Pasidarė tokį pilstytuvą. Pasikvietė berniuką arčiau ir papurškė jam tiesiai į veidą ir akis, kvatodamas.

Laimei, mamo mama išgelbėjo Kostiko akis. Ji buvo chirurgė-oftalmologė. Greitai praplovė akytes vandeniu ir specialiais vaistais, kurių turėjome namuose. Na ir po to ligoninėje reikėjo gydytis. Viskas baigėsi gerai.

Bet aš tai gerai prisimenu. Tai ir yra – toksiškas humoras. Nuodingas dalykas.

Normalūs juokeliai – karštą dieną pasilaistyti vandeniu. Visiems linksma. Tai geras žaidimas, net jei vienas bando visaip išvengti vandens, bėga, o kitas vejasi. Abu kvatoja. Ir visi aplink leipsta juokais. Niekam neskauda, niekam neskaudu.

Bet jei po pajuokavimo jums skauda – tai toksiškas humoras. Net jei jūs iš visų jėgų verčiate save juoktis. Ir kiti juokiasi…tai tikras nuodas, gryna chemija.

 Ypač skausminga, kai nuodus pila artimas žmogus. Mes juk jį ir prisileidžiam arčiau. Ir nespėjam nusisukti. Ir ne visada šalia gydytojas yra, kuris sumažintų tokio žaidimo pasekmes. ..

Ana Kirjanova

Bonusas

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353