Tikra draugystė: tėvai nubaudė sūnų už išdaigą, tačiau ištikimas šuo nepaliko draugo bėdoje

306
Patinka? Duok Like!

Tikras draugas visada bus šalia. Džiaugsmo minutėmis jis nuoširdžiai dalinsis su tavimi laime. Liūdesio minutėmis – išties pagalbos ranką ar tiesiog tyliai paliūdės su tavim, kaip nutiko ir šioje jautrioje bei mieloje istorijoje.

Berniukas, vardu Peitonas ir jo ištikimas šuo Dešas vandeniu neperliejami. Jie visą laiką leidžia kartu: žaidžia žaidimus, eina pasivaikščioti, miega ir, žinoma, truputį išdykauja. Kasdien jų draugystė tik tvirtėja.

Peitono mama sako, kad kai jų šeimoje atsirado Dešas, jis tapo iš tiesų laimingu vaiku.
Kartą berniukas smarkiai prasikalto ir todėl tėvai pastatė jį į kampą. Liūdnu veidu vaikas nuėjo prisiimti bausmės. Po kurio laiko Peitono mama nusprendė pažvelgti, kaip sūnus ir ką jis daro. Įėjusi į kambarį moteris apstulbo: kartu su sūnumi kampe stovėjo ir Dešas! Matyt, šuo nusprendė palaikyti savo draugą sunkią minutę ir kartu su juo pasidalinti griežtą bausmę, gautą iš įpykusių tėvų.

Šis šuns poelgis taip sujaudino moters širdį, kad ji iškart atšaukė savo bausmę. Berniuko mama tvirtina, kad ji visiškai įsitikinusi sūnaus saugumu, kai Dešas kartu su juo.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353