Tėvas negalėjo nupirkti sūnui mokyklinės kuprinės, bet sumeistravo ją pats

385
Patinka? Duok Like!

Toli gražu ne visi tėvai gali paruošti savo vaiką mokyklai. Deja, pasaulyje daug šalių, kur žmonės gyvena žemiau skurdo ribos. Kartais jiems nepakanka lėšų net maistui, ką jau kalbėti apie mokyklinius reikmenis. Bet suteikti vaikui išsilavinimą – tai vienintelis būdas padėti jam išbristi iš skurdo.

Kambodžoje paprasčiausia mokyklinė kuprinė kainuoja apie 7 dolerius. Pirmoko Kengo tėvams iš Batambango provincijos tokia suma ne pagal kišenę. Bet jo tėvo rankos tikrai auksinės. Jis pats padarė sūnui mažą kuprinę.

Jos medžiaga yra rafijos augalo gabaliukai. Jų pagalba vyras sukūrė gražią mėlynos spalvos kuprinę. Ji taip patiko berniuko mokytojai Sofus Soun, kad ji nufotografavo kuprinę ir  net publikavo ją socialiniuose tinkluose.

Mokytojos postas tapo virusinis. Keletas tūkstančių Facebooko naudotojo spaudė „like“ ir komentavo. Daugelis pareiškė norą arba nupirkti Kengui kuprinę, arba išsiųsti pinigų. „Kaip galima susisiekti su berniuku ir nupirkti jam kuprinę?“, „Noriu palinkėti berniukui ir jo tėvui visa ko geriausio, trūksta žodžių, kaip tai šaunu. Kengo tėtis nuostabus“. „Kokia graži kuprinė. Tėvas – genijus.“ „Tėtis gali pradėti gaminti tokias kuprines pardavimui. Tai gali tapti puikiu verslu“ – pakomentavo Facebooko naudotojai.

Siūlymai finansuoti moksleivį atėjo ne tik iš Kambodžos, bet ir iš užsienio.


Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos.
Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą.
Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!