Tėvas 30 valandų darėsi tatuiruotę, kad padėtų sūnui nugalėti kompleksus: berniuko reakcija

414
Patinka? Duok Like!

Derekas Pru prasidarė tatuiruotę, kuri atrodo kaip jo sūnaus apgamas. Taip tėvas nusprendė padėti vaikui nugalėti kompleksus dėl išvaizdos.

Kai tėvas su sūnumi nuėjo į baseiną, Derekas pastebėjo, kad berniukas atsisako nusirengti marškinėlius.

Vyriškis teigė, kad anksčiau jo sūnus visada didžiavosi savo apgamu, tačiau dabar pradėjo bandyti jį uždengti.

„Aš pamaniau, kad galbūt jis gėdijasi, o paskui nusprendžiau pasidaryti tokį pat „apgamą“, kad jis nesijaustų „balta varna“,- paaiškino Derekas Pru.

Tėvas manė, kad per vieną seansą meistras galės padaryti tatuiruotę. Tačiau Derekui teko lankytis salone 9 kartus, viso daugiau nei 30 valandų. Be to, dėl tatuiruotės vietos ir dydžio vyrui teko kelis kartus taikyti vietinę anesteziją.

Žiūrėkite video: kaip tėvas darėsi tatuiruotę.

Sūnus nieko nežinojo apie tėvo planus. Kai jie vėl atėjo į baseiną, sūnus nenorėjo nusirengti marškinėlių.

Staiga jis pastebėjo, kad ir tėvas dabar turi tokį pat „apgamą“.

„Tai tikrai turėjo įtakos kasdieniam jo gyvenimui, suteikė jam daugiau pasitikėjimo, leido suprasti, kad ji ne vienintelis žmogus su tokia didele žyme. Dabar tai visam laikui. Aš laimingas, kai matau jo šypseną“,- patikino Derekas Pru.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353