Tas atvejis, kai turi 2 vaikus: 11 iliustracijų, kurios parodys „linksmą“ mamos kasdienybę

312
Patinka? Duok Like!

Auginti du ir daugiau mažų vaikų – maloni pareiga, kuri paliečia beveik kiekvieną moterį, tačiau būti motinystės atostogose su pora mažylių – tikras išbandymas, kurį gali išlaikyti tik stiprios dvasios moteris.

Arba moteris su neįtikėtinu humoro jausmu.

Mūsų herojė @mary_chemi humoro jausmo turi pakankamai ir ji nusprendė pasidalinti su aplinkiniais savo mamos, auginančios du mažamečius nepasėdas, vaidmens vizija. Turbūt kažkas iš skaitytojų šiuose piešiniuose atpažins savo „linksmą“ kasdienybę.

Juokingai atrodo ne tik žmonės, bet ir šuo, kuriam irgi yra labai nelengva, ypač kai mažyliai atkreipia į jį savo dėmesį. Išimtis yra tik fragmentas, kai uodeguotajam draugui leidžiama paėsti iš vienos lėkštės su mažyliu, taip sutvirtinama jausminga draugystė. Kad tik tuo momentu neužeitų mama, kurią kažkas atitraukė reikiamu (arba nereikiamu) momentu.

O štai kaip ši nuostabi šeima atrodo realiame gyvenime:

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353