Tai bent miegalius! Rudas kačiukas tapo super populiariu internete tiesiog nieko neveikdamas

232
Patinka? Duok Like!

Šis burbulis vardu Storasis Sianas ir jis internete išgarsėjo dėka savo įpročio miegoti labai juokingomis pozomis.

Katinėlio veislė vadinasi mančkinas, prieš 4 metus dabartinis šeimininkas rado jį gatvėje. Tuo metu jis buvo mažas kačiukas ir atrodė labai liūdnai.

Aplankius veterinarą paaiškėjo, kad rudžiukas turi daug sveikatos problemų.

Tačiau gero žmogaus tai nesustabdė, jis pasiėmė mažylį. Meilės ir rūpesčio dėka kačiukas pavirto prižiūrėtu ir gyvenimu patenkintu augintiniu.

Jis taip juokingai juda savo trumpomis kojytėmis ir būtent dėl jų vizualiai atrodo, kad jis toks kresnas storulis, tačiau gyvenime Sianas ne didesnis už suaugusį katiną. Trumpos kojos – tai skiriamoji mančkinų veislės ypatybė.

Mėgstamiausias Siano užsiėmimas – tai miegas. Maždaug 20 valandų per parą jis parpia ir „tegu visas pasaulis palaukia!“ Paprastai katinėliai miega 12-16 valandų per dieną.

Tai ne dėl sveikatos problemų, tiesiog Sianas toks jau yra.

Bet įdomiausia, kad šis katinėlis tiesiog dievina miegoti ant nugaros ir kol jis ilsisi, šeimininkas negali atsigrožėti savo numylėtiniu ir fotografuoja jį.

Pažiūrėkite į šį pilvūzą, miega sau ir niekas jam nerūpi!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353