Sutuoktiniai 27 valandas laukė prieglaudos atidarymo, kad pasiimtų neįprastą šuniuką

887
Patinka? Duok Like!

Kažkas gali paromis stovėti eilėje prie naujo telefono, o kažkas tam, kad pasiimtų naminį augintinį Amerikoje, Oklahomos valstijos prieglaudoje gimė borderkolio šuniukai. Jų kailiuko raštas buvo neįprastas – ant jų krūtinių gamta nupiešė „širdeles“. Centro darbuotojai publikavo mažylių fotografijas socialiniuose tinkluose su skelbimais apie tai, kad šuneliai ieško naujų namų. Nurodytą datą juos bus galima pasiimti.

Sutuoktiniai Džonsonai, vos pamatę šiuos „širdukus“ mažylius, nusprendė, kad vieną turi pasiimti sau.

Dėl to jie diena anksčiau atvažiavo iš kitos valstijos ir užsiėmė eilę stovėjimo aikštelėje šalia prieglaudos.

Visos pastangos buvo ne veltui – vieną mažylį jie vis dėl to pasiėmė, mergaitę pavadino Luna.

Pasirodė, kad ji buvo skirta giminaitei kaip vestuvių dovana. Šeima pamanė, kad šunelis su širdele geriau už bet ką simbolizuos jaunavedžių meilę.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353