Františekas Čaneris puikiai žino, kokį neigiamą poveikį mūsų planetai daro žmogaus vystoma veikla. O ir kiekvienas iš mūsų lengvai išvardins bent 10 dalykų, kodėl planeta turėtų mūsų nemylėti. Bet ar mes tikrai susimąstome apie tai?

Būtent todėl dailininkas piešia iki sielos gelmių pasiekiančius paveikslus, pavadinęs juos bendru pavadinimu „Angry Earth“, lyg ir linksmus komiksus, tačiau jie nelinksmina. Čia pagrindinis herojus – mūsų Žemė, kuri kaip tik įmanoma kovoja su visomis žmogiškomis niekšybėmis. Ir ji labai, LABAI mumis nepatenkinta.

Žemei labai bloga nuo to, ką ant jos užvertė žmonės

Plastikas nesuyra iki galo

Miškų iškirtimas

Neracionalus vandens naudojimas

Aplinkos užteršimas

Gyvūnų cirkai — blogis

Vartotojiškumas

Medžioklė ir brakonieriavimas — blogis

Globalus atšilimas

Reikia daugiauuuu naftos

Ir dar daugiau

„Jei planetoje dings bitės, žmonijai liks 4 metai iki visiško išmirimo“

„Nebus bičių, nebus apdulkinimo, nebus augalų, nebus gyvūnų, nebus žmonių“, – Albertas Einšteinas

Palikite banginius ramybėje!

Kailinių gyvūnų žudymas dėl mados

Miškų gaisrai

2019 metų liepos 29 dieną įvyko Pasaulinė skolos ekologijai diena

Tai ta pati diena, kai žmogaus panaudotų atsinaujinančių resursų kiekis per metus pradeda viršyti tą kiekį, kurį Žemė gali atgaminti.

O ką mes duodame mainais? Plastiką, plastiką

Taip, Pasaulinė aplinkos diena – liepos 5. Tegu kiekvienam iš mūsų ji būna dažniau.

Žemė tikisi sąmoningumo iš kiekvieno iš mūsų. Tai nenuvilkime jos.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353