Šuo, kurį naujas šeimininkas išgelbėjo nuo užmigdymo, laimėjo jam 3000 svarų

328
Patinka? Duok Like!

Išgelbėti gyvūnai dažnai dėkoja savo gelbėtojams. Kažkas dovanoja savo beribę meilę, kažkas gelbsti gyvybę, o kažkas net sugeba padaryti naujuosius šeimininkus turtingesniais.

Kaip šuo Nudlas, kurį nuo užmigdymo išgelbėjo vokiečių fotografė Elkė Fogelsang. Pirmą kartą jis padėjo savo naujiesiems šeimininkams sukėlęs sumaištį dėl to, kad šeimininkui pasidarė bloga ir jo vos neištiko širdies priepuolis. Jei ne jis su savo bičiuliu Skautu, Elkė galėjo rasti nekvėpuojantį vyrą, kai padėti jau būtų per vėlu.

O dar neseniai Nudlas laimėjo fotokonkursą, kurio užduotis buvo pademonstruoti, kaip naminiai gyvūnai teigiamai veikia savo šeimininkus.

Lentelės su užrašu apie dirbantį tarnybinį šunį fone augintinis su iškištu liežuviu tiesiog negalėjo likti nepastebėtas teisėjų. Kurie ir priteisė jam pagrindinį prizą – 3000 svarų.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353