Būna moterys nuolankios, paklusnios. Tos, kurios visada atsidavusios žiūri į akis ar net susižavėjusios į burną vyriškiui, kuris joms kažką kabina. Moterys, kurios bet kokioje situacijoje laiko vyrą lyderiu ir pasiruošusios besąlygiškai jam paklusti, net žinodamos, kad jis veda jas į aklavietę.

Manyje viso to nė su žiburiu nerasi. Maištininkė. Ta, kuri iškart pastebi visus vyro trūkumus ir įžūliai juos parodo. Ta, kuri eina prieš stereotipus. Ta, kurią sunku lipdyti pagal save. Ta, kuri neseks vyru, kol jis pagrįstai neįrodys, kad jo kelias vienintelis teisingas.

Jei mane įskaudins, aš neliksiu skolinga – atsakydama padarysiu dar skaudžiau. Niekada nekęsiu žeminimo ir pareiškimo, kad moters vieta virtuvėje. Nesižavėsiu tuo, kas man iš tiesų yra bjauru.

Ar aš pasiruošusi kada nors paklusti? Žinoma. Tačiau tik vyrui, kuris ne žodžiais, o savo poelgiais įrodys, kad jis stipresnis ir protingesnis už mane.

 

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353