Šuniukas lūžusiu stuburu gavo antrą šansą gyventi

167
Patinka? Duok Like!

Savanorių tarnybos darbuotojai rado mažą šuniuką. Šuniuko veislė – Stafordšyro terjeras.  Mažyliui buvo nustatyta didžiulė problema – lūžęs stuburas. Gyvūnas negalėjo judėti savarankiškai, šuniukui nepavyko net pasijudinti.

Mažylį išsiuntė į veterinarijos kliniką. Jam atliko keletą rimtų operacijų. Laimei, mažylį „stafą“ išgelbėjo.

Gerų gydytojų dėka mažylis galės gyventi toliau. Tačiau net reabilitacijos kurso metu Juna (kalytės vardas) taip ir nesugebėjo išjudinti užpakalinių kojų.

Mažylė beveik neturėjo šansų rasti šeimą ir mylinčius šeimininkus. Juk kam reikalingas ligotas šunelis? Todėl Juna liko reabilitacijos centre.

Tačiau gyvenimas mažylei pasirodė palankus. Juna patiko Nadiai (reabilitacijos centro darbuotojai).

Moteriai labai patiko šis guvus juodas šuniukas. Nadežda dovanojo Junai rūpestį ir dėmesį. Ji prižiūrėjo mažylę, stengėsi užkariauti jos pasitikėjimą ir meilę. Taip pat didžiulę pagalbą suteikė geri žmonės, kurie padėjo šuniui finansiškai. Dabar Nadežda renka lėšas, kad įsigytų specialų įrenginį savarankiškam Junos judėjimui. Mes nuoširdžiai tikimės, kad
šuniui ir jo šeimininkei viskas bus gerai.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353