Šie apdarai atrodo ekstravagantiškai ir netgi keistai. Tačiau įdomiausia juose – tai kaina. Šios suknelės kainuoja beprotiškus pinigus, ir ne kiekviena pasiryš vilkėti jas viešumoje. Sukneles puošia brangakmeniai ir brangūs audiniai. Jos įeina į TOP 7 pačių brangiausių suknelių pasaulyje.

Dizainerio Ginza Tanaka sukurtas apdaras. Suknelę puošia 15 000 Australijos monetų ir sveria ji 10 kg. Suknelės kaina – 268 000$.

Kuriant šią suknelę, buvo panaudota virš 2000 povo plunksnų. Šios vestuvinės suknelės kaina – 1 500 000$.

Dizaineris Ginza Tanaka pasiuvo suknelę iš auksinės vielos. Jis neabejingas aukso spalvai. Apdaras sveria virš kilogramo, o jo kaina – 245 000$

Dizainerė Debi Vinghem sukūrė suknelę iš krepdešino, atlaso ir šifono. Siuvo šią suknelę beveik pusę metų. Suknelė papuošta juodais ir baltais briliantais nuo 2 iki 5 karatų. Suknelės svoris 13 kg, kaina – 5 600 000$.

Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad ši suknelė visai niekuo neišskirtinė, tačiau suknelės rankovės išdabintos briliantais, be to suknelę puošia 1 000 perlų. Šio apdaro kaina 8 500 000$.

Ši suknelė teisėtai laikoma pačia brangiausia pasaulyje. Burgundiškos spalvos suknelė pasiūta iš taftos ir šilko. Suknelę puošia virš 750 briliantų. O svarbiausias suknelės akcentas yra 70 karatų briliantas. Suknelės šleifas išsiuvinėtas smulkiais briliantais. Suknelės kaina – 30 000 000$.

Bonusas

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353