Stebuklingas išsigelbėjimas: 5 naminės priemonės audringam plaukų augimui

4872
Patinka? Duok Like!

Ilgi ir gražūs plaukai – daugumos moterų svajonė. Kad ji taptų realybe, vienos tiki mezoterapijos stebuklais, kitos perka brangias kaukes ševeliūros augimui, trečios nieko nedaro, todėl kad mano, kad joms neduota turėti prabangių plaukų. Trichologai sako, kad jeigu yra noro, būtinai reikia pabandyti juos atsiauginti. Nuo ko pradėti? O kad ir nuo natūralių priemonių- jos nesukelia žalos sveikatai, būtini komponentai pas jus po ranka, liko tik panaudoti!

Mes paruošėme jums 5 efektyviausias kaukes plaukams, kurios padės atauginti ševeliūrą. Išsirinkite tą, kuri tinka būtent jums!

Atminkite, kad kiekvienas organizmas individualus. Prieš tepdamos kaukę ant galvos odos, išbandykite ją ant riešo. Jei neiškilo alerginė reakcija, galima naudoti!

Alijošiaus kaukė

Ingredientai:

 • alijošiaus lapas

Paruošimas ir naudojimas

Perpjaukite alijošiaus lapą į 2 dalis ir išspauskite iš jų sultis. Toliau tepkite ant plaukų šaknų ir padarykite galvos masažą. Po 2 valandų išplaukite šampūnu. Jei namų ūkyje tokio augalo nėra, galima įsigyti alijošiaus ekstrakto vaistinėje.

Garstyčių kaukė

Ingredientai:

 • 2 valgomieji šaukštai garstyčių miltelių
 • 2 valgomieji šaukštai karšto vandens
 • 1 arbatinis šaukštelis aliejaus

Paruošimas ir naudojimas

Ištirpinkite garstyčių miltelius karštame, bet ne verdančiame vandenyje. Toliau įpilkite aliejų. Geriausiai tinka varnalėšų, ricinos, alyvuogių. Apvyniokite galvą maistine plėvele, apsukite rankšluosčiu ir po 15 min nuplaukite valančiu kasdieniniu šampūnu. Tokia kaukė gerina plaukų augimą, turi bendrą stiprinamąjį poveikį ir skirta riebiai galvos odai.

Citrininė kaukė

Ingredientai:

 • ½ mažo svogūno
 • 1 arbatinis šaukštelis varnalėšų aliejaus
 • 20 lašų citrinos sulčių

Paruošimas ir naudojimas

Sumaišykite pusės svogūno, citrinos sultis, o paskui pridėkite varnalėšų aliejų. Pašildykite mišinį ant garų vonelės ir užtepkite ant plaukų šaknų .Nuplaukite po valandos. Po to apšlakstykite plaukus obuolių actu. Nepergyvenkite dėl kvapo, jį užuosite tik jūs. Bet geriau daryti kaukę per išeigines, kad pirmadienį jums niekas nekeltų nerimo.

Kaukė su cinamonu

Ingredientai:

 • 2 arbatiniai šaukšteliai cinamono
 • 4 arbatiniai šaukšteliai žydrojo molio
 • 1 arbatinis šaukštelis varnalėšų aliejaus
 • 4 lašai rozmarino aliejaus

Paruošimas ir naudojimas

Sumaišykite visus kaukės ingredientus ir užtepkite ant plaukų šaknų. Apvyniokite plaukus celofanu, apsukite rankšluosčiu ir po valandos išplaukite šampūnu. Cinamonas padės pašviesinti plaukus vienu tonu.

Lauro lapų kaukė

Ingredientai:

 • 5 lauro lapai
 • 1 stiklinė verdančio vandens
 • 1 riekė juodos duonos

Paruošimas ir naudojimas

Užpilkite lauro lapus verdančiu vandeniu, uždenkite indą dangčiu ir palikite 1 val. Sumaigykite juodos duonos minkštimą antpile. Tepkite kaukę pusei valandos, po to plaukite galvą kaip įprastai.

Po to kai jūs išplausite galvą po pasirinktos kaukės, praskalaukite plaukus vandeniu atskiestu obuolių actu (0,5 l 1 valgomajam šaukštui). Po tokios procedūros sruogos su laiku taps blizgančios ir sveikos.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!